ZHENGZHOU HANLIN AMUSEMENT EQUIPMENT MANUFACTURING CO.,LTD. 86--13213043229 hanlinamusement@foxmail.com
Przygoda na plac zabaw dla dzieci i dorosłych

Przygoda na plac zabaw dla dzieci i dorosłych

 • High Light

  Kryty tor linowy ze sklejki o wysokiej gęstości

  ,

  tor linowy ze stali ocynkowanej

  ,

  tor linowy do zabawy na placu zabaw

 • Rozmiar
  Dostosowane
 • Materiał
  Stal ocynkowana + lina + drewno
 • Projekt
  Zgodnie z twoją przestrzenią obszarową
 • Nazwa przedmiotu
  Kryty park linowy Adventure
 • Gwarancja
  1 rok
 • Kolor
  Opcjonalny
 • Miejsce pochodzenia
  Chiny
 • Nazwa handlowa
  Hanlin
 • Orzecznictwo
  ISO9001
 • Numer modelu
  Kryty Park Linowy1
 • Minimalne zamówienie
  10 mkw
 • Cena
  Negotiate
 • Szczegóły pakowania
  Drewniane skrzynki
 • Czas dostawy
  20 dni
 • Zasady płatności
  L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
 • Możliwość Supply
  10000/zestaw/rok

Przygoda na plac zabaw dla dzieci i dorosłych

Kryty plac zabaw dla dzieci i dorosłych z krytym parkiem linowym

Jak wszyscy wiemy, wysokiej jakości, bezpieczny i niezawodny Kryty park linowy Plac zabaw z linami dla dzieci i dorosłych jest główną gwarancją zysków dla inwestorów!Kryty plac zabaw Hanlin z parkiem linowym dla dzieci i dorosłych ma następujące zalety:

1. Niezawodna jakość

Jakość jest gwarancją wszystkiego i warunkiem długoletniej eksploatacji.Tylko dobra jakość może zagwarantować długoletnie działanie Krytego Placu Zabaw Z Parkiem Linowym, aby dzieci mogły bawić się bez obaw.

2. Bogate style i kolorowy wygląd

Jeśli Kryty Plac Zabaw Przygodowych Z Krytym Parkiem Linowym dla Dzieci i Dorosłych jest bogaty stylowo i kolorowy w wyglądzie, może przyciągnąć uwagę dzieci.Ciepła i kolorowa kolorystyka sprawia, że ​​dzieci czują się szczęśliwe i zwiększają ich zainteresowanie zabawą.

3.atrakcyjny

Dobry kryty plac zabaw dla dzieci z krytym parkiem linowym dla dzieci i dorosłych, dzieci będą miały ochotę na zabawę, gdy zobaczą to nieświadomie.W oczach dzieci pojawia się poczucie tajemniczości, które przyciąga ich uwagę i nie chce iść w inne miejsca.

4. Bogata różnorodność projektów

Ciekawość dzieci i chęć eksploracji są bardzo silne.Pojedynczy projekt jest daleki od zaspokojenia dziecięcego serca.Bogate projekty zwiększają grywalność Krytego Placu Zabaw Przygodowego z Parkiem Linowym dla Dzieci i Dorosłych oraz sprawiają, że dzieci mogą dłużej.

5. Istnieje pewien stopień trudności

Dążenie do chęci dzieci do konkurowania, projektowanie ambitnych projektów o pewnym stopniu trudności może przyciągnąć więcej dzieci do próbowania, pokonywania innych i wykazania się.

6. Wyposażony w kombinacje trudności naukowych

Kryty plac zabaw z linami dla dzieci i dorosłych jest zbyt trudny, aby dzieci czuły się sfrustrowane, a zbyt prosty, aby się znudziły.Dlatego też Kryty Plac Zabaw Przygodowych z Parkiem Linowym dla Dzieci i Dorosłych powinien być naukowo zaprojektowany i połączony odpowiednio do wieku dzieci pod względem trudności i łatwości, tak aby dzieci mogły dorosnąć i poczuć szczęście, jakie daje ekspansja podczas wzrostu i cieszyć się ciało i umysł.

Opis wewnętrznego placu zabaw przygodowych z krytym parkiem linowym dla dzieci i dorosłych

Nazwa produktu Kryty park linowy Adventure
glowny material Rura ze stali ocynkowanej + sklejka o wysokiej gęstości lub plastik
Pojemność 40-80 osób

Kryty plac zabaw dla dzieci i dorosłych z krytym parkiem linowym

Przygoda na plac zabaw dla dzieci i dorosłych 0

 

Przygoda na plac zabaw dla dzieci i dorosłych 1

Przygoda na plac zabaw dla dzieci i dorosłych 2

Kryty plac zabaw dla dzieci i dorosłych z krytym parkiem linowympLinia produkcyjna

HANLIN to oryginalna fabryka w Chinach, która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i instalacji niezmotoryzowanych urządzeń rozrywkowych dla dzieci i dorosłych.

Główną kategorią jest niestandardowy niestandardowy tematyczny sprzęt do zabaw na świeżym powietrzu, w tym zjeżdżalnia ze stali nierdzewnej z motywem krajobrazu, siatka linowa dla dzieci i wspinaczka na zewnątrz, sprzęt rozrywkowy związany z zielenią, park wodny, instrumenty perkusyjne, urządzenia z serii drewna itp. Sprzęt do zabaw na świeżym powietrzu dla dzieci są sprzedawane do centrów handlowych, szkół, parków handlowych, wspólnot mieszkaniowych i centrów rozrywki w Chinach i poza nimi.

 

Nasz proces współpracy kursu linowego w pomieszczeniach

1. Bezpłatny projekt i konsultacje: Możemy wykonać spersonalizowany bezpłatny projekt zgodnie z Twoim rozmiarem, interesującymi atrakcjami i budżetem.W naszych projektach 3D możemy narysować wszystkie strefy zgodnie z Twoimi życzeniami, aby było jasne, jak park będzie wyglądał.Wierzymy, że wraz z Twoimi pomysłami, naszą wiedzą i kreatywnymi projektantami, plac zabaw na świeżym powietrzu przekroczy wszelkie Twoje oczekiwania.

2. Sprzedaż i produkcja: W celu ochrony obu stron, zwłaszcza interesów klientów, klient może złożyć zamówienie na platformie alibaba ze szczegółowymi warunkami umowy, fabryka Hanlin zorganizuje odpowiednio produkcję i dostawę.

3. Instalacja: Generalnie warunki instalacji będą takie same, jak wymienione w powyższej tabeli, mogą być określone zgodnie z życzeniem klienta.

4. Obsługa posprzedażna: części szybko zużywające się i materiały eksploatacyjne, a także odpowiednia gwarancja na komponenty. Będą one wymienione w umowie sprzedaży w różnej ilości i czasie przez 1-3 lata;