ZHENGZHOU HANLIN AMUSEMENT EQUIPMENT MANUFACTURING CO.,LTD. 86--13213043229 hanlinamusement@foxmail.com
Nowy projekt komercyjny kryty plac zabaw dla dzieci w wieku 2-12 lat

Nowy projekt komercyjny kryty plac zabaw dla dzieci w wieku 2-12 lat

 • High Light

  Sprzęt do parku rozrywki 3D w wieku 3-12 lat

  ,

  sprzęt do parku rozrywki w wieku 2-12 lat

  ,

  sprzęt do zabawy w krytym placu zabaw z pcv 3D

 • Kolor
  Dostosowany kolor
 • Rodzaj
  Sprzęt do wewnętrznych placów zabaw
 • Materiał
  gąbka + drewno + pcv;
 • Stosowanie
  Kryty plac zabaw dla dzieci
 • Temat
  Dostosowany motyw, gra w sieć, przestrzeń, cukierki
 • Instalacja
  Instrukcja instalacji 3D
 • Miejsce pochodzenia
  Chiny
 • Nazwa handlowa
  HANLIN
 • Orzecznictwo
  ISO9001
 • Numer modelu
  Kryty plac zabaw 1
 • Minimalne zamówienie
  10 mkw
 • Cena
  Negotiable
 • Szczegóły pakowania
  Skrzynie ze sklejki
 • Czas dostawy
  20 dni
 • Zasady płatności
  L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
 • Możliwość Supply
  100000/rok

Nowy projekt komercyjny kryty plac zabaw dla dzieci w wieku 2-12 lat

Nowy projekt komercyjnego placu zabaw dla dzieci w wieku 2-12 lat

Wyposażenie placów zabaw na placach zabaw to dynamicznie rozwijająca się firma, która wykorzystuje wymagania ogromnego rynku usług dla dzieci, wraz z rozwojem gospodarki i wzrostem populacji klasy średniej, globalne zapotrzebowanie na produkty i usługi dla dzieci będzie szybko rosnąć przez dziesięciolecia, tworząc ogromne możliwości rynkowe dla wnętrz plac zabaw.

Opis wyposażenia wewnętrznego placu zabaw Hanlin Indoor Playground

Nazwa produktu

Wyposażenie tematycznych placów zabaw dla dzieci

glowny material

Rura ze stali ocynkowanej + sklejka o wysokiej gęstości lub tworzywo sztuczne + wypełnienie EPE o wysokiej gęstości + wysokiej jakości PUcoat + sprzęt ze stali nierdzewnej

Dostępne motywy

Tajemniczy motyw kosmiczny, motyw Candy, motyw Dream ocean, motyw Macaron,

Motyw leśny, romantyczny motyw śniegu, motyw brytyjski, seria Trampoline itp.

Strefy lub Atrakcje

wyposażenie placów zabaw kryty basen piaskowy;basen z piłeczkami;bloki konstrukcyjne z pianki Epp;żelazny most łańcuchowy;rower elektryczny na plac zabaw;tyrolka;obrotowe wiadro na plac zabaw;piłka do jogi;kryty plac zabaw wesołe kółka;huśtawka kulowa;

Zdjęcia tematyczne wyposażenia placów zabaw w pomieszczeniach

Nowy projekt komercyjny kryty plac zabaw dla dzieci w wieku 2-12 lat 0

Nowy projekt komercyjny kryty plac zabaw dla dzieci w wieku 2-12 lat 1

Nasz proces współpracy w zakresie wyposażenia placów zabaw w pomieszczeniach

1. Bezpłatny projekt i konsultacja wyposażenia wewnętrznego placu zabaw: Klient podaje szczegółowe wymiary placu zabaw i plan placu zabaw, w którym należy podać wysokość w świetle dachu, specyfikacje słupów i innych przeszkód oraz wielkość wejścia.Opracowujemy schemat poprzez sytuację na miejscu i komunikację, ostateczny szczegółowy rysunek zostanie podany po weryfikacji zgodnie z zapotrzebowaniem i budżetem klienta.

2. Sprzedaż i produkcja: W celu ochrony obu stron, zwłaszcza interesów klientów, klient może złożyć zamówienie na platformie alibaba ze szczegółowymi warunkami umowy, fabryka Hanlin zorganizuje odpowiednio produkcję i dostawę.

3. Instalacja: Ogólnie warunki instalacji będą takie same, jak wymienione w powyższej tabeli. Wyposażenie placu zabaw w pomieszczeniach można określić zgodnie z życzeniem klienta.

4. Obsługa posprzedażna wyposażenia placów zabaw: Części szybko zużywające się i materiały eksploatacyjne oraz stosowna gwarancja na komponenty będą wymienione w umowie sprzedaży w różnej ilości i czasie przez 1-3 lata;

Zanim zaprojektujemy wewnętrzne place zabaw dla właściciela, poznamy wszystkie szczegóły Twojego miejsca, nie tylko specyfikację szerokości, długości i wysokości.Ale także, gdzie jest najlepsze miejsce na wejście, jak zabezpieczyć filar... Jasno zrozum swoje wymagania pod względem tematu, funkcji, stylu i elementów.Wykorzystaj w pełni swoje miejsce, ma odpowiednią mieszankę wydarzeń i zajęć, ma najlepszą widoczność, ma najlepsze możliwości gry i bezpieczeństwo!Będziemy ulepszać projekt, aż będziesz całkowicie zadowolony i pokochasz ten kryty plac zabaw, twój sprzęt będzie najbardziej atrakcyjny dla dzieci.Mamy już wiele motywów do wyboru i setki istniejących projektów w celach informacyjnych, tworzymy również listę komponentów i materiałów, aby zmaksymalizować wybór na placu zabaw dla dzieci.Postawiliśmy się w roli właściciela placu zabaw.

Linia do produkcji wyposażenia placów zabaw Hanlin

HANLIN to oryginalny producent fabryczny w Chinach, który specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu niezmotoryzowanych urządzeń do zabaw wewnętrznych dla dzieci i dorosłych.Naszymi głównymi produktami są wyposażenie placów zabaw, wyposażenie parku trampolin, wyposażenie placów zabaw na świeżym powietrzu, seria urządzeń rozrywkowych do edukacji przedszkolnej, które są sprzedawane do centrów handlowych, szkół, parków handlowych, wspólnot mieszkaniowych i centrów rozrywki w Chinach i poza nimi.

Nowy projekt komercyjny kryty plac zabaw dla dzieci w wieku 2-12 lat 2