Dom

Huadong Entertainment Equipment Co., Ltd.

dobra jakość Plac zabaw HDPE na sprzedaż
dobra jakość Plac zabaw HDPE na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Huadong Entertainment Equipment Co., Ltd.

1 2 3
Huadong Entertainment Equipment Co., Ltd. Huadong Entertainment Equipment Co., Ltd. Huadong Entertainment Equipment Co., Ltd.
Fabryczne drzwi Budowanie fabryki

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Huadong Graj
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : 15000000-20000000
Rok założenia : 1987
pc Export : 30% - 40%
Products: Outdoor Playground Slide /HDPE Playground /Water Park Playground Equipment/ Indoor Playground Equipm
Zhejiang Huadong Entertainment Equipment Co., Ltd, z siedzibą w Jilongyu, w strefie przemysłowej Yongjia w prowincji Zhejiang, znajduje się w dogodnej sytuacji geograficznej, gdzie znajduje się droga wojewódzka "S49" i tylko 800 metrów od wyjścia "Mei'Ao" High way . Pracuje nad budowaniem renomowanego przedsiębiorstwa, które produkuje wysokiej jakości sprzęt zabawowy na rynek krajowy i zagraniczny.

Firma ma dobry rynek i cieszy się ogromnym szacunkiem od klientów z wyjątkową kulturą korporacyjną i zarządzaniem naukowym, ponieważ została założona w 1987 roku. Posiada certyfikat ISO9001, system zarządzania jakością, system zarządzania środowiskowego ISO14001, certyfikat zarządzania bezpieczeństwem i higieną GB / T28001, Międzynarodowa certyfikacja bezpieczeństwa TUV i zdobyła niektóre certyfikaty władzy. Za nasz dobry kredyt i dobrą reputację został on certyfikowany jako przedsiębiorstwo klasy " honoruj ​​i obiecuj ", przedsiębiorstwo kredytowe 3A, wybitne przedsiębiorstwa prywatne, znana marka Yongjia, a menadżer został wybrany na zastępcę dyrektora Professional Committee Stowarzyszenia Zabawek Chińskich.

Przez ponad 20 lat Huadong Entertainment Equipment Co., Ltd dąży do przodu w oparciu o "ludzi przede wszystkim". Teraz zbudował standardowe warsztaty i biuro. Dzięki profesjonalnemu personelowi i kompetentnemu zespołowi zarządzającemu oraz profesjonalnej obsłudze klienta, przynosząc profesjonalnych menedżerów i wybitnych projektantów, Huadong Entertainment z pewnością będzie wyróżniać się na rynku. Nasze produkty zostały wywiezione do USA, Japonii, Indonezji, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, kraju europejskiego, który ma ponad 40 krajów.

Firma wprowadza ideę strategii marki i ducha marki, aby rozszerzyć rynki dzięki swojej silnej marce. Osiągając skokowy rozwój marki, firma wykazała się inteligencją, prostotą i personalizacją nowoczesnych pomysłów na sprzęt rozrywkowy na podstawie zrozumienia konotacji osobowości marki i jej niepowtarzalnego stylu.

Zaawansowane wyposażenie, profesjonalny projekt, doskonała produkcja, doskonały system zapewnienia jakości i terminowa obsługa posprzedażna to nasze zaangażowanie w każdego klienta, dzięki naszej ciężkiej pracy w zamian za Twoje największe osiągnięcia, Na pewno odniesiesz sukces dzięki naszej profesjonalnej jakości.

Szczegóły kontaktu
Huadong Entertainment Equipment Co., Ltd.

Tel: 86-400-887-5785

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)